USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois

ex. Pousada Diamante Carioca

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

54

Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois

 Wi-Fi
 Αθλητικές δραστηριότητες

Πεζοπορία

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois απέχει 31 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα, ενώ διαθέτει κοινόχρηστο σαλόνι.

Gruta da Fumaça GRUTA TORRINHA είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Επιπλέον, Piscinas Naturais do Serrano βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες μπορούν να βρουν το Chapada Diamantina, σε απόσταση μόλις 1,1 χλμ.

Το Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro απέχει 650 μέτρα από το Ristorante Italiano Marisa και σερβίρει απολαυστικά γεύματα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Prefeitura Municipal
    350 μ.
  • Oca Galeria
    350 μ.
  • H2O Travel Adventures
    150 μ.
  • Chapada Diamantina
    250 μ.
  • Oficina do Garimpeiro
    100 μ.
  • Igreja do Rosario
    250 μ.
  • Flor Trekking
    150 μ.
  • Discover Chapada - Day Tours
    200 μ.
  • Oca
    400 μ.
  • Cirtur
    300 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα
    25 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Πυροσβεστήρες

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Πεζοπορία

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 01:00 έως 23:30
Check-out: από 10:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • 🚗

    Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois;

    Στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo ξενοδοχείο Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois αποτελεί 26$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Pousada Diamante Azul- Aconchego No Centro De Lencois, Βραζιλία

Rua Dos Mineiros Barro Centro Casa 01, Lencois, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved